przejdź do zawartości
Menu

Aktualności

Poniżej przedstawiamy najświeższe newsy z regionu.
POWRÓT DO ZDROWIA – POWRÓT DO PRACY

POWRÓT DO ZDROWIA – POWRÓT DO PRACY

Jeśli z powodu wypadku lub pogorszenia stanu zdrowia nie możesz wykonywać dotychczasowej pracy, a chcesz być nadal aktywny zawodowo i żyć pełnią życia - zgłoś się do nas i weź udział w bezpłatnej  rehabilitacji kompleksowej - zawodowej, psychospołecznej i medycznej.
czytaj więcej

Kryzysownik

„Kryzysownik” to przewodnik dla osób doświadczających kryzysu psychicznego, ich bliskich oraz specjalistów przygotowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu we współpracy ze Stowarzyszeniem Osób i Rodzin na Rzecz Zdrowia Psychicznego "Zrozumieć i Pomóc".
czytaj więcej

Zakończenie realizacji programów skierowanych do osób stosujących przemoc

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie - Ośrodek Poradnictwa Rodzinnego i Interwencji Kryzysowej w Ślesinie z końcem września 2021 roku zakończyło realizację programów skierowanych do osób stosujących przemoc w rodzinie.
czytaj więcej

Konsultacje społeczne Programu Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie

Konsultacje społeczne Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata 2021-2027
czytaj więcej

Fundacja „Barwy Kultury” zaprasza do udziału w I Powiatowym Integracyjnym festiwalu Piosenki „Razem”

Festiwal adresowany jest dla mieszkańców powiatu konińskiego, którzy posiadają orzeczenie o niepełnosprawności. W wydarzeniu mogą wziąć osoby, które mają od 6 do 99 lat i lubią śpiewać.
czytaj więcej
Ruszył nabór na kolejny semestr w ramach pr. Aktywny Samorząd - Moduł II

Ruszył nabór na kolejny semestr w ramach pr. Aktywny Samorząd - Moduł II

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie informuje, iż można już składać wnioski w ramach programu Aktywny Samorząd - Moduł II pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym, adresowany do osób ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.
czytaj więcej
strona 1 z 33
Kontakt
PCPR w Koninie
ul. Aleje 1 Maja 9
62-510 Konin
tel./fax: 63 243-03-06
Email: sekretariat@pcpr.konin.pl
Formularz kontaktowy
Organizacje
Samorząd Województwa WielkopolskiegoPaństwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPortal Organizacji PozarządowychMinisterstwo Rodziny Pracy i Polityki SpołecznejStarostwo Powiatowe w KoninieWielkopolski Urząd Wojewódzki PoznańBiuletyn informacji publicznejPortal Funduszy EuropejskichOgólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”Agencja Rozwoju RegionalnegoPowiatowy Urząd Pracy w KoninieSystem Obsługi Wsparcia
© 2020 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
created by PERSABIO