przejdź do zawartości
Menu

Aktualności

Poniżej przedstawiamy najświeższe newsy z regionu.

Darmowa rehabilitacja domowa dla osób z niepełnosprawnością

Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii zaprasza, pacjentów z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności (lub orzeczenie równoważne tj. I grupa lub niezdolność do samodzielnej egzystencji), na BEZPŁATNĄ FIZJOTERAPIĘ DOMOWĄ, (realizowaną w domu u pacjenta), finansowaną przez NFZ.  
czytaj więcej

II Integracyjny Festiwalu Piosenki „RAZEM”

Fundacja Barwy Kultury zaprasza osoby z Powiatu konińskiego posiadające orzeczenie o niepełnosprawności, do uczestnictwa w II Integracyjnym Festiwalu Piosenki "RAZEM"
czytaj więcej

Oferta Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży

Fundacja Mielnica oraz powiat koniński zapraszają mieszkańców do skorzystania z bezpłatnej pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej oraz psychiatrycznej w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Koninie, przy ul. Szpitalnej 43
czytaj więcej

Wsparcie osób z niepelnosprawnościami w Osadzie Janaszkowo

Fundacja Podaj Dalej oferuje cztery propozycje, które mogą wesprzeć środowisko lokalne (osoby z niepełnosprawnością, ich rodziny oraz osoby bez orzeczeń, ale wymagające rehabilitacji).
czytaj więcej
POWRÓT DO ZDROWIA – POWRÓT DO PRACY

POWRÓT DO ZDROWIA – POWRÓT DO PRACY

Jeśli z powodu wypadku lub pogorszenia stanu zdrowia nie możesz wykonywać dotychczasowej pracy, a chcesz być nadal aktywny zawodowo i żyć pełnią życia - zgłoś się do nas i weź udział w bezpłatnej  rehabilitacji kompleksowej - zawodowej, psychospołecznej i medycznej.
czytaj więcej

PODARUJ DZIECIOM SKRZYDŁA-POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI DZIECKA

Informujemy, że od września rusza cykl spotkań dla rodziców w gminach: Golina, Kramsk, Kazimierz Biskupi, Skulsk.
czytaj więcej
strona 1 z 36
Kontakt
PCPR w Koninie
ul. Aleje 1 Maja 9
62-510 Konin
tel./fax: 63 243-03-06
Email: sekretariat@pcpr.konin.pl
Formularz kontaktowy
Organizacje
Samorząd Województwa WielkopolskiegoPaństwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPortal Organizacji PozarządowychMinisterstwo Rodziny Pracy i Polityki SpołecznejStarostwo Powiatowe w KoninieWielkopolski Urząd Wojewódzki PoznańBiuletyn informacji publicznejPortal Funduszy EuropejskichOgólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”Agencja Rozwoju RegionalnegoPowiatowy Urząd Pracy w KoninieSystem Obsługi Wsparcia
© 2020 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
created by PERSABIO