przejdź do zawartości
Menu

Aktualności

Poniżej przedstawiamy najświeższe newsy z regionu.

Otwarci na samodzielność

Fundacja na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „OTWARCIE” w Koninie zaprasza mieszkańców miasta, gmin czy powiatów z subregionu konińskiego, tj. osoby  z niepełnosprawnością i ich opiekunów do udziału w projekcie pn. Otwarci na samodzielność.  
czytaj więcej

Nabór uczestników do programu “Mogę Więcej – edycja 8”

Fundacja na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży “Otwarcie” wraz z partnerem Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie realizują projekt “Mogę Więcej – edycja 8”. W ramach realizacji projektu osoby niepełnosprawne korzystają z następujących form rehabilitacji:
czytaj więcej

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert w ramach programu "Opieka wytchnieniowa dla członków rodzin lub opiekunów osób z niepełnosprawnościami" - edycja 2020-2021

Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych uprzejmie informuje, że w dniu 8.09.2020 r. Pan Minister Paweł Wdówik Sekretarz Stanu z upoważnienia Pani Marleny Maląg Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej podpisał Program "Opieka wytchnieniowa dla członków rodzin lub opiekunów osób z niepełnosprawnościami" - edycja 2020-2021 wraz z ogłoszeniem o otwartym konkursie ofert w ramach Programu.
czytaj więcej
Ruszył nabór na kolejny semestr w ramach pr. Aktywny Samorząd - Moduł II

Ruszył nabór na kolejny semestr w ramach pr. Aktywny Samorząd - Moduł II

Ruszył drugi nabór do programu Aktywny samorząd w ramach Modułu II
czytaj więcej

PFRON wydłuża terminy na składanie wniosków i realizację programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi” w Module III oraz Module IV.

W odpowiedzi na postulaty samorządów Zarząd PFRON, podjął decyzję zmieniającą Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące w Module III oraz Module IV programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi”.
czytaj więcej

Zmiany w programie wsparcia dla Modułu III

PFRON rozszerza zakres wsparcia w ramach Modułu III programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi”
czytaj więcej
strona 1 z 29
Kontakt
PCPR w Koninie
ul. Aleje 1 Maja 9
62-510 Konin
tel./fax: 63 243-03-06
Email: sekretariat@pcpr.konin.pl
Formularz kontaktowy
Organizacje
Samorząd Województwa WielkopolskiegoPaństwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPortal Organizacji PozarządowychMinisterstwo Rodziny Pracy i Polityki SpołecznejStarostwo Powiatowe w KoninieWielkopolski Urząd Wojewódzki PoznańBiuletyn informacji publicznejPortal Funduszy EuropejskichOgólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”Agencja Rozwoju RegionalnegoPowiatowy Urząd Pracy w KoninieSystem Obsługi Wsparcia
© 2020 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
created by PERSABIO