przejdź do zawartości
Menu

Aktualności

Poniżej przedstawiamy najświeższe newsy z regionu.

Hipoterapia i jazda konna dla osób z niepełnosprawnościami

Powiat koniński zaprasza chętne osoby z niepełnosprawnościami do korzystania z darmowych zajęć z hipoterapii.
czytaj więcej

Nabór uczestników do programu Opieka Wytchnieniowa 2021

Program skierowany jest do członków rodzin lub opiekunów sprawujących bezpośrednią opiekę nad: 1) dziećmi z orzeczeniem o niepełnosprawności, 2) osobami ze znacznym stopniem niepełnosprawności oraz orzeczeniami równoważnymi – poprzez możliwość uzyskania doraźnej, czasowej pomocy w formie usługi opieki wytchnieniowej.
czytaj więcej

Program korekcyjno-edukacyjny dla sprawców przemocy w rodzinie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie wraz z Ośrodkiem Poradnictwa Rodzinnego i Interwencji Kryzysowej w Ślesinie informują,  że rozpoczęła się realizacja VII edycji programu korekcyjno – edukacyjnego dla sprawców przemocy w rodzinie.
czytaj więcej

Program psychologiczno-terapeutyczny dla sprawców przemocy w rodzinie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie wraz z Ośrodkiem Poradnictwa Rodzinnego i Interwencji Kryzysowej w Ślesinie informują, że rozpoczęła się realizacja I edycji programu psychologiczno-terapeutycznego dla sprawców przemocy w rodzinie.
czytaj więcej

Testy na COVID-19 przed turnusem rehabilitacyjnym

Jeśli planujesz wyjazd na turnus rehabilitacyjny, pamiętaj o wykonaniu testu w kierunku SARS-CoV-2. Jeśli poddałeś się szczepieniu, wyjedziesz bez dodatkowych warunków.
czytaj więcej
„Twój Parasol” – narzędzie do walki z przemocą

„Twój Parasol” – narzędzie do walki z przemocą

„Twój Parasol” – narzędzie do walki z przemocą Epidemia koronawirusa zmusza ludzi do pozostawania w domach. Obostrzenia dotyczące kwarantanny, ograniczenia wolności przemieszczania się są najtrudniejsze dla osób, które na co dzień borykają się z problemem przemocy domowej. W wielu rodzinach zamknięcie w czterech ścianach może bowiem nasilać tarcia i prowadzić do wybuchów agresji.
czytaj więcej
strona 1 z 32
Kontakt
PCPR w Koninie
ul. Aleje 1 Maja 9
62-510 Konin
tel./fax: 63 243-03-06
Email: sekretariat@pcpr.konin.pl
Formularz kontaktowy
Organizacje
Samorząd Województwa WielkopolskiegoPaństwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPortal Organizacji PozarządowychMinisterstwo Rodziny Pracy i Polityki SpołecznejStarostwo Powiatowe w KoninieWielkopolski Urząd Wojewódzki PoznańBiuletyn informacji publicznejPortal Funduszy EuropejskichOgólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”Agencja Rozwoju RegionalnegoPowiatowy Urząd Pracy w KoninieSystem Obsługi Wsparcia
© 2020 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
created by PERSABIO