przejdź do zawartości
Menu

Aktualności

Poniżej przedstawiamy najświeższe newsy z regionu.

Komunikat w sprawie dofinansowania do zakupu samochodu dla osób niepełnosprawnych

Informujemy, że Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie, nie prowadzi naboru wniosków do programu pod nazwą Mobilność osób z niepełnosprawnością oraz nie zajmuje się ich weryfikacją.
czytaj więcej

„Mikołajki - dzień jak z bajki” w powiecie konińskim

Kolejny raz dzieci, rodziny zastępcze i otoczenie społeczne spotkały się na imprezie integracyjno – edukacyjnej i promującej rodzicielstwo zastępcze.
czytaj więcej

Nabór wniosków do programu Wyrównywanie Różnic Między Regionami edycja 2023

Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął „Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w 2023 r.”.
czytaj więcej

NIECH DOBRO WRACA DO WAS!

Rodzice malutkiej Aluni Szczepankiewicz z gminy Kramsk składają  serdeczne podziękowania  pracownikom pomocy społecznej  z całego powiatu konińskiego, którzy zebrali do puszki kwotę 1234 zł.
czytaj więcej

Mogę więcej!

Po raz dziesiąty Fundacja na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Otwarcie” wraz z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie dzięki współfinansowaniu ze środków PFRON będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego realizuje zadanie publiczne „Mogę więcej!” .
czytaj więcej

Szkolenie „szyte na miarę” w ranach nagrody inicjatywy „Wielkopolska Otwarta na Kadrę Socjalną” edycja 2021.

W dniach 11-12 października 2022 roku w Starostwie Powiatowym w Koninie odbyło się szkolenie  „szyte na miarę” zorganizowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu na temat: „Sytuacja dziecka w rodzinie z problemem przemocy”
czytaj więcej
strona 1 z 37
Kontakt
PCPR w Koninie
ul. Aleje 1 Maja 9
62-510 Konin
tel./fax: 63 243-03-06
Email: sekretariat@pcpr.konin.pl
Formularz kontaktowy
Organizacje
Samorząd Województwa WielkopolskiegoPaństwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPortal Organizacji PozarządowychMinisterstwo Rodziny Pracy i Polityki SpołecznejStarostwo Powiatowe w KoninieWielkopolski Urząd Wojewódzki PoznańBiuletyn informacji publicznejPortal Funduszy EuropejskichOgólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”Agencja Rozwoju RegionalnegoPowiatowy Urząd Pracy w KoninieSystem Obsługi Wsparcia
© 2020 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
created by PERSABIO