przejdź do zawartości
Aktualności

Ograniczenia dla klientów Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Z uwagi na zagrożenie związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 informujemy, że wprowadza się ograniczenie w obsłudze klientów Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie.

Ograniczone zostało wejście klientów do budynku Starostwa Powiatowego w Koninie.
Wstęp na teren urzędu będzie dopuszczalny wejściem głównym WYŁĄCZNIE w przypadkach pilnych po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym.

Mając na uwadze bezpieczeństwo osób korzystających ze wsparcia PFRON przypominamy o możliwości składania wniosków, oraz informacji za pośrednictwem platform internetowych sow.pfron.org.pl. Korzystanie z systemów możliwe jest bez wychodzenia z domu, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

W celu umówienia wizyty w urzędie należy kontaktować się z odpowiednim wydziałem:

Zespół ds. realizacji świadczeń, pomocy instytucjonalnej i środowiskowej
pokój nr 469 tel. 63 243 03 08

Kierownik działu - Małgorzata Pęczkowska e-mail: malgorzata.peczkowska@pcpr.konin.pl

Kinga Stępińska e-mail: kinga.stepinska@pcpr.konin.pl
Karolina Turkiewicz   e-mail: karolina.turkiewicz@pcpr.konin.pl
Monika Jackowska e-mail: monika.jackowska@pcpr.konin.pl

Zespół ds. rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych
pokój nr 468 tel. 63 243 03 10

Koordynator zespołu - Tomasz Kubalak e-mail: tomasz.kubalak@pcpr.konin.pl

Agnieszka Olszewska e-mail: agnieszka.olszewska@pcpr.konin.pl
Lidija Arsić - Witulska e-mail: lidia.witulska@pcpr.konin.pl
Karolina Pawłowska e-mail: karolina.pawlowska@pcpr.konin.pl

Zespół ds. pieczy zastępczej
pokój nr 467 tel. 63 243 03 07, 63 240 26 35

e-mail: piecza.zastepcza@pcpr.konin.pl

Kierownik działu - Dorota Kaźmierczak e-mail: dorota.kazmierczak@pcpr.konin.pl

Anna Wojtyra e-mail: anna.wojtyra@pcpr.konin.pl
Marta Sosińska e-mail: marta.sosinska@pcpr.konin.pl
Szymon Nowak e-mail: szymon.nowak@pcpr.konin.pl
Ewelina Baranek e-mail: ewelina.baranek@pcpr.konin.pl
Agnieszka Rubczewska e-mail: agnieszka.rubczewska@pcpr.konin.pl
Daria Tamulska e-mail: daria.tamulska@pcpr.konin.pl

Kontakt
PCPR w Koninie
ul. Aleje 1 Maja 9
62-510 Konin
tel./fax: 63 243-03-06
Email: sekretariat@pcpr.konin.pl
Formularz kontaktowy
Organizacje
Samorząd Województwa WielkopolskiegoPaństwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPortal Organizacji PozarządowychMinisterstwo Rodziny Pracy i Polityki SpołecznejStarostwo Powiatowe w KoninieWielkopolski Urząd Wojewódzki PoznańBiuletyn informacji publicznejPortal Funduszy EuropejskichOgólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”Agencja Rozwoju RegionalnegoPowiatowy Urząd Pracy w KoninieSystem Obsługi Wsparcia
© 2020 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
created by PERSABIO